BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampett 12476454
nr 1247 6454
Spegellampett
Gustaviansk stil, 66x38
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:46:33
6/4 09:58:23
Den Gustavianska stilen
Spegellampett
Kondition: slitage, skador
nr 1247 6454
Spegellampett
Gustaviansk stil, 66x38
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 8 april 2019 |
6/4 09:58:23 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen